Bestyrelsen

 

Formand
Søren Qvist
Albert Naursvej 4
8270 Højbjerg
Tlf.21 62 54 88
e-mail: soren@aarhusskiklub.dk

 

Kasserer
Victor Larsen
Nordborggade 4, 1 tv
8000 Aarhus C
Tlf.: 30 32 22 17
e-mail: kasserer@aarhusskiklub.dk

 

Formand for Langrendsudvalget
Knud Overgaard
Tlf.  21 66 32 65
e-mail: knud.overgaard@aarhusskiklub.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem
Hanne Tirsvad
Tlf. 30 95 37 35
e-mail: hanne@aarhusskiklub.dk

 

 

Alpinformand, næst-formand, Kommunikation, Alpin træning og -ture, Indendørs alpin-skiløb.
Martin Faber
Nordkapvej 1
8200 Århus N
Tlf.: 30 32 12 30
e-mail: faber@aarhusskiklub.dk

 

Børne- og Ungdoms-formand og Alpine konkurrencer
Ole Mathiassen
Tlf.  61 79 83 30
e-mail: ole@aarhusskiklub.dk

 

Suppleanter

Niels Reinsholm e-mail: niels@aarhusskiklub.dk

og Martin Laursen